Duhová dílna – 4. lekce

image_print

Ve dvou listopadových hodinách jsme měli za úkol využít dosavadních dovedností získaných ve všech předchozích lekcích: ubrouskovou techniku a aranžování. Nejprve jsme si nakreslili na tvrdý kartonový vánoční hvězdu, kterou jsme pomocí ubrouskové techniky oblékli do notového kabátku. Po zaschnutí jsme hvězdu vystřihli, zalakovali a následující setkání ji pomocí tavné pistole ozdobili vánočními přízdobami, umělými větvičkami a modřínovými šiškami. Na závěr stačilo do jednoho z cípů procvaknout děrovačkou dírku a hvězdička je připravená k zavěšení na dveře. Příště Vám představíme adventní svícny, na které jsme se těšili už od září. Byl takovým vyvrcholením letošního tvoření, kde jsme zúročili veškeré dosavadní zkušenosti s aranžováním. My už jej máme doma a rádi se s Vámi o něj brzy také podělíme.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.