Dům dětí a mládeže v Sokolově

image_print

Ve středu 12. 10. jsme v rámci vyučování navštívili DDM, kde jsme již poněkolikáté absolvovali výuku dopravní výchovy. Tento vzdělávací program je zaměřen na zvýšení bezpečnosti jízdy na kole. Dopravní výchova probíhá ve dvou blocích – teorie a praxe. V teorii si opakujeme pravidla silničního provozu na interaktivní tabuli, výbavu kola a cyklisty. V praxi si procvičíme jízdu podle pravidel na venkovním dopravním hřišti. Děti, které nezvládají jízdu na kole, se nemusí bát, jezdí na zapůjčených koloběžkách. Do cíle jsme všichni dojeli bez nehody. V případě nepříznivého počasí, probíhá praxe na cyklotrenažérech.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.