Dýňová třídnická hodina

image_print

Na třídnické hodině jsme společně vyráběli dýňový kompot. Paní učitelka přivezla do školy desetikilový kus dýně (čtvrtinu dýně Goliáš, kterou vidíte na obrázku), my ji oloupali, vyškrabali semínka, nakrájeli, povařili, dochutili hřebíčkem, badyánem, cukrem a kyselinou citronovou a přidali dýňové kompoty. Vše jsme pak poctivě zavařili do sklenic. Až se kompot uleží a nasákne do sebe dýňovo-citronovou chuť bude skvělý. Budeme ho prodávat na vánočním jarmarku.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.