Hrátky s fyzikou na Science on Stage

image_print

V sobotu 21.10. se v pražském planetáriu konala republiková přehlídka přírodovědných vzdělávacích aktivit Science on Stage, na které se za naši školu zúčastnila Hana Trhlíková s projektem 3D tisk a jeho využití ve fyzice. Ve stánku naší školy byly tištěné pomůcky, které vznikly na kroužku Hrátky s fyzikou, nebo je modelovala paní Trhlíková sama.

Velký úspěch mezi návštěvníky měly hydraulické zvedáky, které modelovali členové kroužku v loňském školním roce na škole v přírodě. Velmi se líbila také Sluneční soustava – spirálka na stojánku s obrázky planet, a kostičkový hlavolam.

Všechny tištěné projekty můžete nají na stránkách: https://elixir-do-skol-rc-sokolov.webnode.cz/3d-tisk/, kde jsou i soubory na tisk ke stažení.

21.10.2023 – Planetárium Praha

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.