My se čísel nebojíme

image_print


Po víkendu odpočatí jsme se vrhli na počítání, přemýšlení, skládání, spojování a vyhledávání. Paní učitelky pro nás připravily soutěž v matematice. Celkem 9 stanovišť bylo rozmístěno v tělocvičně, v šatnách u tělocvičny a v keramické dílně. Vytvořili jsme skupiny po čtyřech a pustili jsme se do plnění zajímavých úkolů. Po hodině soutěžení se nám ze všeho přemýšlení pěkně kouřilo z hlavy… Druhý den jsme se sešli na vyhlášení vítězů a předání diplomů nejlepším počtářům.

Předchozí

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.