Osmáci na školandě – den 2.

image_print

Dnes již druhý den úspěšně cucháme nervy našim vyučujícím, puberta s námi tříská od Blatna k Chomutovu, některým až do Prahy, kterou jsem dnes projížděli na Karlštejn. Zde a v Koněpruských jeskyních jsme zdolali stovky schodů, což nám energii ubralo jen dočasně. Ale naučili jsme se, jaký je rozdíl mezi stalaktitem, stalagmitem a stalagnátem, proč se do jeskyně blízko vápencového lomu instalují sklíčka a že tu kdysi žili nosorožci, medvědi, lev a penězokazci.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.