Pozdrav ze školandy – pondělí

image_print

Zdravíme všechny rodiče a posíláme jim velkou pusu. Dojeli jsme v pořádku. Vaří tu dobře. Každý má svoji postýlku. Po obědě jsme absolvovali cestu plnou překážek (rozbahněná cesta, chyběly ukazatele) do nedaleké vesnice Tři Sekery, kde nás čekal zajímavý program o vodních živočiších. Nejvíc se nám líbilo, když jsme do sítěk různé živočichy sami lovili a potom podle obrázků určovali, kteří to jsou. Některé jsme si i nakreslili. Na zpáteční cestě jsme sice bloudili, ale nakonec jsme šťastně dorazili „domů“. Jen ty naše ušpiněné boty se na nás trochu zlobily…

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.