Papoušek na hodině přírodopisu

image_print

V hodinách přírodopisu právě probíráme ptáky. Jeden ze zástupců papoušků se přišel podívat, jak nám to jde. Pan učitel Horák, byl tak hodný a svého mazlíčka nám přinesl ukázat přímo do výuky. Děti měly spoustu otázek. Vyprávění pana učitele žáky tak zaujalo, že pozorně poslouchali celou hodinu. Papoušek loupal pistácie přímo na lavicích a děti si ho mohly prohlížet zblízka. Zkoumaly jeho peří i způsob jakým se do pistácií dostává.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.