PT-A Jak to ten pan kouzelník dělá?

image_print

Zažili jsme podívanou a velikou legraci. Do školní knihovny přišel pan Doubek a přinesl s sebou různé rekvizity ke kouzlení. Proč je zajíček žlutý, když byl před chviličkou bílý, jak se spojily šátky, proč jsou v prázdné knížce najednou vybarvené obrázky, proč má dalmatin chvíli puntíky a pak zase ne….. na tyto otázky by mohl odpovědět jedině pan kouzelník, ale neprozradil nic, jen jeho úsměv říkal kouzlo je kouzlo. Tak naše oči zůstaly vykulené a s otázkou: Jak je to možné?

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.