Příměstský tábor „DUHOVKY“ den třetí

image_print

Dnešní den jsme si prošli Františkovy lázně, ochutnali jsme prameny, prošli jsme si kolonádu a pokochali jsme se krásou tohoto města. Výlet lesoparkem do zooparku Amerika jsme zvládli pěšky, cestou jsme si zopakovali názvy všech stromů a rostlin. Na konci cesty nás v zooparku přivítala řada domácích zvířat. Na zpáteční cestu jsme se posilnili v chaloupce u vody, kde jsme také přečkali pořádnou dešťovou sprchu. Ale jako vždy, my zvládneme přeci vše 😀.Zpáteční jízda byla úžasná…..svezli jsme se mikrovláčkem…..pan řidič nám předvedl klikatou jízdu, která se všem mooooc líbila. Dojezd byl odměněn hlasitým aplausem. Nezapomněli jsme ochutnat ani teplou lázeňskou oplatku. A závěr našeho výletu nám opět zpříjemnilo sluníčko a doufejme, že už s námi zůstane až do konce.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.