Projekt INŽENÝR JUNIOR

image_print

Dne 16.11.2022 bylo zahájeno další kolo projektu pro vybrané žáky osmých ročníků INŽENÝR JUNIOR na SPŠ Ostrov . Žáci během šesti návštěv absolvují následující kurzy: autotronika, 3D tisk, elektrotechnika, informatika, robotika, strojírenství.

Po úspěšném absolvování všech šesti lekcí získají žáci titul Inženýr Junior (příp. Bakalář Junior za absolvovaní alespoň tří lekcí) včetně certifikátu, který posléze můžou přiložit k přihlášce ke studiu na SPŠ Ostrov a získat bonusové body v přijímacím řízení (platí na dobu neomezenou).

Předchozí

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.