PT – Povídání o naší bezpečnosti

image_print

Pokračovali jsme v povídání o naší bezpečnosti. V omalovánkách, které nám věnovala Městská policie Sokolov, jsme si pod vedením paní Renáty Černé vyznačili správná a špatná řešení možných situací, která se v běžném životě vyskytnou. Navíc jsme si vyzkoušeli, jak reagovat, když nám neznámý člověk nabídne sladkost nebo když potkáme cizího psa.  A budeme si pamatovat, že cestou do školy a zpět musíme být dobře vidět.

Předchozí

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.