Tělesná výchova zdravě

image_print

Protažení celého těla je v každém věku důležité. Jak se zdravě hýbat se učíme právě při tělesné výchově. A k tomu nám pomůžou třeba overbally. Overball lze využít při protahování, posilování i balančním cvičení. Tento polonafouklý měkký míč je vhodný i jako pomůcka do kanceláře, kde ho můžeme vložit mezi židli a bederní páteř a dosáhnout tak správného držen těla. A my dívky z šestek jsme si s ním příjemně zacvičily zdravé cviky. A i když nás v tuto hodinu zrovna vedla paní učitelka, která je spíš tanečnicí než sportovcem, naučila nás pár novinek z oblasti zdravotní tělesné výchovy.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.