Vítání druháků

image_print

Ve čtvrtek 10. září jsme se vydali s paní učitelkou Kubrychtovou do Městské knihovny v Sokolově. Byli jsme pozváni na Vítání druháčků mezi knihomoly. Knihovna je umístěna v nové budově na Starém náměstí. Všechno tady vonělo novotou a vůbec – bylo tu krásně pohádkově! Uvítal nás pan místostarosta Bc. Jan Picka.

Společnost nám dělalo i místní knihovnické strašidlo Hejhula Uršula Písmenková Povidlová, které se mezi námi objevilo zčistajasna, ale je pravda, že trochu hlučně. Neuhádli byste, kolik je mu let – 310! Pan místostarosta přečetl slib správného čtenáře. Pak se každý podepsal do pamětní knihy. Během podepisování za Branou do světa fantazie, které nám trvalo docela dlouho (ruka nás ještě úplně neposlouchá…), nám pan Picka četl básničky – hádanky o zvířátkách. Knihu jsme si každý na památku odnesli domů. Škoda jen, že někteří žáci byli nemocní a knihovnické strašidlo neviděli. A pak, že strašidla neexistují…

Předchozí

Další

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.