PT Na dopravním hřišti

image_print

Využili jsme programu Dopravní výchova MŠ a navštívili kryté dopravní hřiště DDM. B. Sedlářová si s námi zopakovala pravidla cyklisty, vybavení jízdního kola a znalost dopravních značek. Prošli jsme celou trasu hřiště a uvědomili si, kde jsou hlavní a vedlejší silnice, kde máme přednost v jízdě a naopak, kde pustíme ostatní a chodce. Pak už si každý zkusil projet trasu na koloběžce a po svačině nás čekalo to nejlepší – jízda na elektrovozidlech. To byla zábava. 🙂

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.