Žáci šestých ročníků na exkurzi v Praze

image_print

Dne 11. 5. 2023 jsme se vydali na celodenní výlet do Prahy. První zastávkou byl Pražský hrad a návštěva Katedrály svatého Víta. Pak jsme se vydali nádhernými zahradami k řece a přešli jsme Karlův most a následně jsme došli na Staroměstské náměstí, kde jsme viděli Staroměstský orloj v celé své kráse. Co nás velmi zaujalo, byla Pařížská ulice při návratu k autobusu, kde jsme si fotili luxusní automobily. Po cestě k domovu jsme se stavěli v KFC občerstvení a pak už jsme pospíchali za maminkami domů. Celý výlet byl úžasný i počasí nám přálo a my už se velmi těšíme na školu v přírodě, která nás čeká příští měsíc.

Diskuze je uzavřena.
Školní rok
Nejnovější aktuality
Kontakty školy
  • Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916, 356 01 Sokolov
  • +420 352 626 955
  • info@zs8so.cz
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE

Copyright © 2024 DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.